img

Web Tasarım

Site Doktoru olarak web tasarım konusunda sizlere hizmetler veriyoruz. İlgili sektör içerisinde fark oluşturmak ve geniş kitlelere ulaşmak isterseniz hazırlanacak olan web sitesinin tasarımı mutlaka üst düzey olması gerekir. Bunun için de alanında uzman firmalardan destek alabilirsiniz. Web sitesinin mutlaka kullanıcı dostu olarak hazırlanması yararınıza olacaktır.

İnternet kullanım alanı artık hayatımızın her yanına yayılmıştır. Adeta bizim ayrılmaz bir parçamız haline gelen internet olmadan gündelik hayatımıza devam etmek zorlaştı. Alışverişten, haberleşmeye, günlük tutmaktan sosyalleşmeye kadar internet bütün yaşantımızı ele geçirmiş durumdadır. Bu durumun hem avantajlı hem de dezavantajlı yönleri olabilir. Ancak bağımlılık haline getirmeden internetten yararlanmak hızla ilerleyen bu dünyaya uyum sağlamamızı ve daha iyi işler yapmamızı da destekler. Siz de internetin bu avantajlarından yararlanmak isterseniz bir web tasarım firması ile anlaşabilir ve kendinize ait bir site yaptırabilirsiniz.  Herhangi bir konuda yazıp çizmeyi seviyorsanız, farklı ve dikkat çekici ilgi alanlarınız varsa ya da ticaretle uğraşıyorsanız, kendi ürettiğiniz herhangi bir ürünü satmak isterseniz, ya da herhangi bir konuda başvurulan bilgi verici bir website tasarım yaptırmak isterseniz orijinal tasarımlardan seçmeniz gerekiyor.  Artık web siteleri bizim dünyaya ve dışarıdaki insanlara açılan kapımız haline geldi. Siz de bu imkânlardan yararlanmak, dikkat çekici ve işlerliği olan bir web sitesine sahip olmak için web tasarım konusunda profesyonel bir firmayla görüşebilirsiniz. Firmamız website tasarım alanında en başarılı firmalardan birisidir ve 7/24 hizmetinize açıktır.

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Web tasarım ve website tasarım konusunda en önemli noktalardan birisi de SEO optimizasyonudur. Bu optimizasyon işlemi anahtar kelimelerin düzenlenmesi anlamına gelir. SEO çalışması, araştırma yapan kişilerin ihtiyacına göre sitenizin anahtar kelimelerini en iyi hale getirmek ve iyileştirmek anlamına gelir. Web tasarım ya da website tasarım işleminin en kritik noktası budur. Anahtar kelimeleri düzenlemezseniz ve metnin içinde yayılıp uygun şekilde yer almasını sağlamazsanız siteniz arama motorlarında gözükmez ve siz de amacınıza ulaşamazsınız. Anahtar kelimeleri bu şekilde düzenlemek ve bu konuda yüzde yüz başarılı bir web sitesi tasarımı ileri düzeyde profesyonellik gerektirir. Web tasarım ihtiyacı duyan ve kendileri bu konuda araştırma yapıp kendi sitelerini hazırlamak isteyenlerin de en çok zorlandığı konu bu konudur.

SEO optimizasyonu website tasarım konusunda yetkin olmayan bir kişi tarafından yapılamaz. Anahtar kelimeler dışında sitede yer alan yazıların anlamlı, işlevsel ve amaca uygun bir şekilde düzenlenmesi de web tasarım işleminin en önemli parçasıdır. Yazı yazmak ve güzel bir içerik oluşturmak herkesin yapabileceği kolay bir işlem değildir. Sitenizdeki yazıların arama motorlarında hemen görünesi için web tasarım yapmak ise en zor konudur. Website tasarım sırasında en incelikli ve ayrıntılı olarak çalışılması gereken nokta burasıdır ve firmamız bünyesinde çalışan herkes bu konuda uzmanlaşmıştır.

Web Tasarım Ayrıntıları

Web tasarım öncelikle açmak istediğiniz sitenizi hangi amaçla kullanacağınıza göre yapılır. Siteden tam olarak ne beklediğinizi ve bu siteyle ne yapmak istediğinizi web tasarım konusunda uzman olan firmayla görüşerek anlatmalısınız. Web tasarım sürecinin en zorlu aşaması tasarım kısmıdır. Tasarımın amacı sizin sitenizi, ürünlerinizi ya da markanızı en iyi şekilde anlatmaktır. Web siteniz sizin dünyaya açılma yerinizdir. Kendinizi anlatma ve ürünlerinizi ya da yazılarınızı sunma yerinizdir. O yüzden website tasarım mutlaka alanında uzman birisine yaptırılmalıdır. Website tasarım alanında profesyonel olan firmamıza başvurursanız kesin bir başarı elde edebilirsiniz.

Uygulamalı ve Kaliteli Web Tasarım Aşamaları

Tasarım sürecinden sonra website tasarım ile ilgilenen firma size ait olan fotoğraf ve görüntüleri sizin web sitenize yükleyebilir. Bu yükleme işlemi de sanıldığı kadar basit değildir. Yüklenecek olan yazılar ve resimler website tasarım ve yazılımı ile uyumlu bir hale getirilerek yüklenebilir. O yüzden mutlaka web tasarım konusunda yetkin olan birisi tarafından yapılabilir. Web tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi sitenin belirli standartlara sahip olmasıdır. Sitenin görsel etkililiği uyumlu ve belirli bir standarda göre düzenlenmiş olmasına bağlıdır. Web tasarım konusunda en önemli unsurlardan birisi de uluslararası kodlardır. Kodlar kısaca website tasarım işleminin anahtar formülleridir. Uluslararası kodlara ve bütün sürücülerde aramalara uygun olmadan yapılan bir web tasarım sizin sitenize her yerden ulaşılmasını engeller. Kodlar ve uyumluluk website tasarım konusunun kilit noktalarıdır. Eğer siteniz, website tasarım aşamasındayken bu kodlara uygun olarak hazırlamamışsa bilgisayarda araştırma yapan herkes size ulaşamaz ve siteniz amacına ulaşamaz. Kodlar konusunda hiçbir hataya yer verilmeden yapılan bir website tasarım en ideal olanıdır.

Web Tasarım İyileştirme ve İzleme Aşamaları  

Siteniz genel olarak iyileştirme ve optimizasyon aşamalarından geçmeden hazırlanmışsa internette yapılan herhangi bir aramada görünmez. Bu da web tasarım aşamasında eksiklikler olmasından kaynaklanır. Optimizasyonun tam olarak yapılabilmesi için pek çok aşama gereklidir. İyi bir web tasarım için bunların hepsinin yerine getirilmesi gerekir. Web sitesi tasarımı tamamlandıktan ve bu aşamalar yerine getirildikten sonra web sitesi tasarımı yapan firma tarafından izlenmelidir. Bu izleme daha çok site için yapılması gereken güncellemeler içindir. Bu sayede website tasarım yapan firma sitedeki en ufak değişiklikleri yakında takip edip gerekirse müdahale edebilir. İzleme konusunda firmamız en iyi şekilde çalışır ve gerekli olan şeyleri en kısa zamanda yerine getirir.

Web Tasarım Kurulum Sonrası Destek Süreci

Website tasarım yapan firma siteniz internette aranmaya başladıktan sonra da takip etmeli ve siteye giren ya da araştırma yapan kişilerin aramalarına göre düzenlenmelidir. Bu işlem profesyonel bir web tasarım sürecinin en son ve tamamlayıcı aşamalarından birisidir. Ancak mutlaka gereklidir ve web tasarım ile uğraşan firmamız genel olarak 6 ay kadar bir süre siteyi izlemeye ve desteklemeye devam eder. Giren kişiler farklı beklentiler ve taleplerle siteye bakar. Bu beklenti ve talepler web tasarım yapan kişiler tarafından sürekli izlenir. Siteyi bu talepleri karşılayacak hale getirmek için çalışılır. Website tasarım shizmetlerimizde müşterilerimizi her zaman destekleyen bir süreç izliyoruz.

İşlevsel ve Çok Ziyaretçisi Olan Bir Web Tasarım

Yukarıdaki aşamalar web tasarım sırasında takip edilmesi gereken aşamalardır. Bunların hepsinin website tasarım yapan firma ve kişiler tarafından eksiksiz olarak tamamlanması gerekir. Web tasarımı hem yazılım, hem görünüm ve görsellik açısından bilgi ve deneyim gerektirir. Website tasarım yapan kişiler bilgisayar kodları ve arama motorları konusunda bilgili olmalıdır.  SEO optimizasyonu ise en meşakkatli konulardan birisidir. Eğer siteniz tam donanımlı bir web tasarımsürecinden geçmiş ve iyi bir şekilde hazırlanmışsa amacına ulaşmaması için hiçbir sebep yoktur. Bu durumda internette gezen herkes çok kısa bir sürede sizin sitenizi görebilir. Website tasarım kendi başınıza tamamlayabileceğiniz bir konu değildir. Bu konuda risk almamak ve çok ziyaret edilen bir siteye sahip olmak isterseniz mutlaka website tasarım konusunda çok deneyimli ve uzman bir firmadan yardım almalısınız. Uzun bir süredir bu konuda çalışan firmamız bu konuda en kaliteli hizmeti verir.

Website tasarım çok başarılı bir şekilde hazırlanmış olan bir site sizin internette sürekli görünür olmanızı ve çok kısa bir sürede ulaşılmanızı sağlar. Zaten web sitesi hazırlamanın en temel amacı takip edilen ve ziyaret edilen bir site oluşturabilmektir. Website tasarım eksiksiz olarak yapılmış ve yüzde yüz SEO uyumlu bir site eğer varsa markanızı diğer markaların önüne geçirebilir. Web tasarım hizmetleri ticaretle uğraşıyorsanız çok daha hızlı şekilde satış yapmanızı sağlar. Eğer sitenizde bilgi vermek, görüşlerinizi paylaşmak ya da herhangi bir şey tanıtmak istiyorsanız bu amacınıza da en kısa sürede ulaşabilirsiniz ve hemen tanınırsınız. Web Tasarım hazırlama konusunda alanında en yetkin olan firma olan firmamız size yardımcı olmaya hazırdır.

 

Haber Bültenimize Abone Olun

Duyuru ve Kamyanlarımızdan Haberdar Olmak için E-Posta Adresinizle Kayıt Olabilirsiniz.